Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння знаходити помилку у математичному виразі є дуже важливим для самоаналізу власної діяльності дитини. Це завдання присвячене тренуванню цього вміння. На екрані учень бачить два вирази. Вони можуть бути різними, в тому числі містити знаки «менше», «більше» та «дорівнює». В будь-якому разі тільки один з цих виразів є вірним, тоді як у іншому є помилка. Задача дитини знайти та виділити цей вираз, залишивши правильний без уваги. Для цього учень має уважно та ретельно проаналізувати кожен з них та визначити, як насправді співвідносяться числа, які є складовими елементами кожного виразу. Чи, скажімо, вісімка дійсно менша за двійку, як на екрані? Як учень зрозуміє, що ні, то має виділити саме цей приклад. Тоді зображення на екрані зміниться, і зʼявляться нові виразі – це і буде перехід на наступний етап вправи. При цьому навіть якщо учень дасть невірну відповідь, він все рівно перейде до наступного етапу, просто правильний варіант спершу зʼявиться на екрані. Ця вправа розвиває не тільки аналітичні здібності, а й критичне мислення ,а також здатність дитини робить логічні висновки з того, що вона бачить на екрані перед собою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.9
Знаходимо помилку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися