Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Послідовність чисел має досить чітку структуру. Всі цифри у ній йдуть у певному порядку, який є, по суті, основою роботи з числами в цілому. Ця вправа допомагає дитині навчитись краще працювати з цим порядком. На екрані дитина бачить певну частину числової прямої. Але вона має досить цікавий вигляд, наприклад, як ряд крісел, деякі з яких займають казкові персонажі або звірі. Крісла підписані, але звірі затуляють собою номера своїх крісел. Оскільки вони розташовані у звичайній числовій послідовності, щоб зрозуміти, які номера на зайнятих кріслах, учню необхідно тільки спів зіставити сусідні номери. Після цього дитина має виділити з кількох варіантів відповідей під малюнком вірні. Далі дитина переходить до наступного етапу, де побачить на екрані вже іншу частину числового ряду та нових персонажів, які будуть сидіти в кріслах. Ці персонажі додають вправі ігрового елементу. Вони яскраво та детально зображені, тож учню буде цікаво рухатись між етапами, зустрічаючи нових героїв.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.20
Знаходимо пропущене число в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися