Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа має акцент на ігровій формі. З одного боку це робить завдання більш цікавим, а його виконання – більш важливим для дитини. З іншої сторони ігрова форма навмисно відволікає, тож учню доводиться докладати більше зусиль для того, щоб зберегти концентрацію на безпосередньо числовому аспекті вправи. Самі числа мають ілюстрований образний вигляд. Завдання дитини полягає в тому, щоб для того числа, що розташоване зверху екрану, знайти сусідів, тобто числа, що знаходяться поряд у числовому ряду як зі сторони збільшення, так і зі сторони зменшення. Якщо не помиляється у відповіді, то відразу переходить до наступного етапу вправи, де знаходити сусідів треба вже для іншого числа. Якщо помилиться – то продовжить вправу після того, як побачить вірну відповідь на екрані. Це завдання закріплює знання дитини про порядок чисел. Те число, якому треба знайти сусідів, може бути взяте довільно на будь-якому етапі, тож учень має у ході виконання вправи повторити всі свої знання про лічбу від одного до десяти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.16
Знаходимо "сусідів" числа в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися