Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа дає можливість тренувати відразу дві навички: вміння лічити та аналізувати й сортувати зображене на екрані. Тож виконання цієї вправи потребує від дитини більшої уваги, спостережливості та концентрації відразу на двох діях. На екрані учень бачить предметний ряд. Обʼєкти розташовані один за одним і однакові за розмірами, але їх можна розділити на дві групи за формою. При цьому предмети цих двох груп намішані між собою у довільному порядку. Завдання дитини полягає у тому, щоб у цьому предметному ряду виділити тільки ті обʼєкти, форма яких вказана у завданні цього етапу вправи. Після цього учень має порахувати їх кількість. Якщо відповідь правильна, дитина переходить до наступного етапу вправи, де на екрані зображено вже інший предметний ряд, з іншою кількістю елементів у ньому. Якщо ж учень допускає помилку, то перед продовженням завдання він бачить на екрані правильний варіант. Це завдання особливе тим, що учню у ході його виконання доводиться лічити предмети, що розташовані не підряд та розділені довільним числом інших обʼєктів. Це стимулює до кращого розвитку уваги.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.11
Знаходження кількості необхідних фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися