Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Аналоговий годинник має тільки дванадцять позначок для годин. Це значить, що положення стрілок о першій годині дня та о першій годині ночі одне й те саме. Тому, коли люди користуються аналоговими годинниками, вони уточнюють частину доби, яку описують. На противагу їм цифрові годинники вказують на те, яка саме година – вечірня чи ранкова. Залишається тільки правильно сприймати формат подання інформації про час, який властивий електронним годинникам. Початок доби з астрономічної точки зору – це опівночі. Саме вона є точкою відліку для цифрових годинників. Отже, скажімо, «19:00» є девʼятнадцятою годиною доби, або сьомою годиною вечора, якщо перекласти на «мову» аналогових годинників. У ході виконання цього завдання дитина навчиться за показниками цифрових годинників впізнавати частину доби. На екрані на кожному етапі міститься зображення такого годинника, причому на кожному рівні він показує різний час. Під малюнком є кілька варіантів частини доби на вибір. Завдання учня: виділити ту, яка відповідає тому, що показує годинник. Коли учень робить це, то проходить на новий етап. Важливо, що навіть я випадку помилки дитина продовжує виконання вправи, просто спочатку на екрані зʼявиться правильний варіант, щоб учень зрозумів свою помилку та не допускав такого в майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.5
Частини дня
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися