Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожна година складається з шести десяти хвилин. Це дає змогу ділити її на більші проміжки часу, що досить зручно. Половина від шести десяти – тридцять, коли люди хочуть зустрітись через цей проміжок часу, вони говорять «зустрінемось через півгодини». А якщо і цей проміжок часу розділити навпіл, вийде пʼятнадцять хвилин – тобто чверть години. Інші частини години зазвичай вказуються у кількості хвилин. Важливо, щоб учень навчився сприймати та працювати з частинами години, адже у сучасному світі навіть хвилина – неабияка цінність. У ході виконання цього завдання дитина навчиться впізнавати частини години та працювати з ними. На екрані перед дитиною міститься зображення кількох аналогових годинників. Годинникова, коротша стрілочка на кожному з них займає одну й ту саму позицію. А от хвилинна стрілка може бути у різних положеннях. Над малюнком міститься завдання, у якому вказано на те, який саме час має показувати необхідний годинник. Учень аналізує картинку, порівнює годинники і обирає той, який підходить під опис, вказаний у завданні. Коли учень робить свій вибір, то проходить на новий етап, де буде інше завдання та нові показники годинників.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.4
Частини години
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися