Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числа як обʼєкти, які можна виміряти, теж прекрасно підходять для створення послідовності. Особливість ситуації полягає у тому, що послідовність чисел може бути не природньою. Тобто, скажімо, числа можуть йти у зворотньому порядку чи іншим чином відрізнятись у послідовності від звичного для учня характеру числової прямої. У ході виконання цього завдання дитина буде працювати саме з такими послідовностями. На екрані перед учнем міститься зображення чисел. Цифри зображені кольорово, яскраво, вони схожі на надуті повітряні кульки. Окрім того числовий ряд супроводжується на кожному рівні вправи іншою ілюстрацією, яка не має сюжетного звʼязку з числами, але приємно візуально доповнює вправу, робить її більш цікавою для дитини. Числовий ряд не повний. Учень бачить тільки перші складові частини – перші числа. Далі йдуть пусті квадратні поля. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб доповнити послідовність правильними числами. Для цього дитина має зрозуміти, за якою внутрішньою логікою будується послідовність цього етапу. Наприклад, якщо перші цифри це «45», «35» і «25», то вочевидь, між ними має бути десятка, а відтак, у наступне пусте вікно дитина вписує «15». Коли учень доповнює послідовність, то проходить на новий рівень.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.7
Числова послідовність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися