Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень вже має певні знання та вміння, повʼязані з розрядами чисел, залишається тільки їх закріпити шляхом практики. У ході виконання цього завдання дитина займеться саме цим, при чому розрядність стане критерієм вибору числа. А це в свою чергу додає вправі ігрового аспекту. На екрані перед учнем міститься зображення кількох чисел. Вони групуються навколо персонажа. Він грає тільки естетичну функцію – до самої математики відношення не має, але залишається візуальним центром картинки, привертає увагу і змінюється на кожному етапі завдання. У завданні вказано, як саме треба використати розрядність числа в якості критерію. Наприклад, серед всіх них треба виділити одне, де та чи інша цифра є, скажімо, десятками. Учень уважно аналізує числа, знаходить те, де названа у завданні цифра знаходиться саме на відведеному їй місці, після чого залишається тільки виділити дане число. Коли учень це робить, починається наступний етап, де треба виконати аналогічні дії, проте як вказана у вправі цифра, так і числа коло нового малюнка вже будуть іншими. З кожним етапом дитина все швидше і швидше знаходить потрібне число, що збільшує її азарт, а відтак – і цікавість до виконання вправи; а головне завдяки цьому навички роботи з розрядами стають більш впевненими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.5
Число за його розрядом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися