Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення – практична навичка, яка використовується у житті. Тому так важливо, аби учень нею оволодів, адже вона знадобиться не тільки на майбутніх уроках з математики, а, перш за все, у побуті, коли треба певну кількість предметів розділити на рівні частини. Цим і буде займатися дитина у ході виконання даного завдання, але орієнтиром для неї слугуватимуть не цифри, а дещо більш наглядне і конкретне, а саме – зображення предметів, які треба ділити. На екрані перед учнем міститься малюнок. Він буде новий на кожному етапі. На ньому зображено справжню історію: є тло, персонажі, а також група предметів, які треба між ними, цими персонажами, розділити на рівні частини за кількістю героїв. Якщо їх двоє, то навпіл, якщо троє – на три рівні частини. Цифри у даному завданні не використовуються зовсім – учню дається змога відпочити від них. Натомість дитина сама рахує число предметів, які треба розділити, після чого, або за допомогою курсору, або пальчиком (в залежності від того, який пристрій використовується для роботи) передає персонажам ці предмети по одному так, щоб всім було порівну. Коли учень розділить загальне число предметів на рівні частини, то пройде на новий етап. Не тільки малюнки там будуть нові. Також предмети для ділення будуть представлені в іншій кількості.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.3
Ділення за малюнком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися