Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вимір часу – дуже важливий феномен, який супроводжує людей кожного дня. Власне, ділення часу на «дні» теж належить до цієї теми. У ході виконання цього завдання учень повторюватиме порядок днів тижня. На екрані на кожному рівні вправи дитина бачитиме перед собою блокнот, де вже вписано перший день. Це не обовʼязково понеділок. На одному рівні завдання це може бути субота, на іншому – вівторок. Під блокнотом є назви інших кількох днів тижня. Учень має розмістити їх у правильному порядку. Зазичай дитина вивчає дні тільки у порядку тижня, тобто починаючи з понеділка. Якщо ж учня попросити без додаткових роздумів назвати, який день йде після, скажімо, середи, той може розгубитись, бо звичка міряти тиждень від понеділка та брак практики у розташуванні днів збиває з пантелику. За допомогою цієї вправи учень навчиться більш вільно орієнтуватись у днях тижня, точно памʼятаючи, який з них слідує за яким. Окрім суто практичної користі, це завдання також розвиває увагу та памʼять. Коли учень розташовує дні у порядку, який вважає правильним, то проходить на новий етап, де першим днем у блокноті буде вказано вже інший. З кожним рівнем учень буде виконувати завдання більш впевнено і швидко.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.8
Дні тижня
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися