Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання у стовпчик є досить цікавою, а головне – корисною формою вирішення математичних прикладів з цією дією. Користь від його використання полягає у тому, що коли цифри записуються рівно одна під іншою, дуже легко додавати їх по розрядах: спочатку одиниці, потім десятки, потім сотні – і так далі. Але для початку, поки мова йде про ще досить малі числа, учню слід хоча б звикнути до такого формату подання числової інформації. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед дитиною міститься числовий вираз – приклад додавання. Додатки розміщені один під іншим, і під обома проведена лінія, що заміняє знак рівності. Саме під нею й має бути записана сума. Завдання, що ставиться перед дитиною, полягає саме у знаходженні цієї суми та запису її під цією рискою. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап, де буде інший приклад додавання у стовпчик. Важливо, що у випадку помилки, дитина просто побачить правильний варіант, після чого зможе продовжувати виконання вправи. Таким чином помилка перетворюється на корисний досвід, і повторення однієї і тієї ж вправи набуває ефекту тренування і не набридає. Окрім того, корисним для збереження інтересу дитини до даної вправи є те, що цифри виконані у приємно стилі, вони яскраві та гарно зображені.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.6
Додавання у стовпчик
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися