Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина вже звикне працювати з досить великими для неї трицифровими числами, єдиною справжньою складністю залишається тільки ефективно працювати з розрядами. Найкраще це вміння тренується за допомогою рахування у стовпчик. Перевага такого формату роботи полягає у тому, що одиниці знаходяться під одиницями, десятки – під десятками, а сотні – під сотнями. Таким чином дитина послідовно додає кожен складовий елемент числа. Під горизонтальною рискою є пуста клітинка, куди дитина має ввести цифру, яку вважає правильною відповіддю на дане питання. Коли учень це зробить, то перейде на новий етап завдання. При цьому це відбудеться незалежно від того, правильну відповідь дасть учень чи ні: навіть у випадку помилки дитина все рівно буде рухатись далі, на наступний етап, просто правильний варіант зʼявиться на екрані під хибним. Кожен рівень містить інший приклад, який також супроводжується і новою ілюстрацією. Малюнок не повʼязаний із цифрою – на ньому може бути зображено казкову істоту чи просто милу тваринку. Ціль наявності ілюстрації полягає у тому, щоб зробити візуальний ряд більш приємним для учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.2
Додавання у стовпчик трицифрових чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися