Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у вмінні додавати трицифрові числа між собою. Для цього використовується формат таблиці, але у дещо нетиповій формі. У завданні, яке сформульовано над таблицею, конкретно вказано, яке саме число є одним із доданків. У кожній клітинці першої колонки знаходиться по одному числу, яке є іншим доданком. У другій колонці позначено суму. Більшість клітин другої колонки пусті, адже дитина самостійно має додати до цифр, зазначених у першій колонці таблиці, доданок, який було вказано у завданні. Але у другій колонці вже є одне число, яке слугує орієнтиром і має допомогти дитині краще розібратися у тому, як працювати з даною таблицею. Коли учень біля кожного доданка вводить число, яке є сумою його додавання з числом із умови, то таким чином заповнює таблицю і проходить на новий етап вправи, де треба буде виконати аналогічні дії. Але таблиця на наступному рівні буде вже іншою, тобто там будуть нові числа. Іншим буде і доданок, вказаний в умові. І навіть якщо дитина допуститься помилки і введе неправильне число, то все рівно пройде на новий етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.7
Додавання за правилом до 1000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися