Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Особливість чисел і роботи з ними полягає в тому, що чим вони більші, тим складніше працювати з випадками переходу через розряди, але окрім цього загальні правила додавання й віднімання спільні як для одиниць, так і для мільйонів. Дитині дуже важливо це зрозуміти і звикнути працювати з числами, які вона сприймає як досить великі величини. У ході виконання цього завдання учень тренуватиметься додавати трицифрові круглі числа. Їхня особливість у тому, що після цифри, яка позначає сотню, йдуть два нулі. Вони у підрахунках не приймають участь, а лише позначають, що це число належить саме до сотень. Таким чином працювати набагато легше. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад, де обидва числа є трицифровими, і обидва містять по два нулі після іншої крайньої лівої цифри. Отже додавати треба тільки їх, тоді як до суми просто дописувати ті самі два нулі. Наприклад, додаючи «300» і «500», треба просто додати до трійки пʼятірку, після чого дописати до неї два нулі: «800». Коли учень вводить після знаку рівності те число, яке він вважає правильною відповіддю, то проходить на новий етап завдання, де будуть нові числа такого ж розміру, але неодмінно круглі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.1
Додавання круглих чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися