Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вимірювання є дуже важливим для вивчення навколишнього світу. Відстані, розміри, глибина – всі ці характеристики мають пряме відношення до важливих для людей тем, наприклад, до знань про географічні обʼєкти. І, що не менш важливо, цей пласт інформації є цікавим і для дітей. У ході виконання цього завдання учень пересвідчиться у цьому. На екрані перед дитиною міститься певна цікава довідка, наприклад, про найвищу гору, або найглибше озеро. Вона супроводжується відповідною ілюстрацією. Малюнки якісні, деталізовані, тож дитині буде ще більш цікаво рухатись між рівнями завдання, знайомлячись з новими фактами та розглядаючи нові ілюстрації. Ця довідка, однак, є неповною – в ній бракує цифрових елементів з одиницями виміру. Варіанти відповіді містяться під тестом. Учень має вибрати той, який відповідає дійсності, керуючись логікою та своїм знанням світу. Наприклад, якщо йде мова про висоту гори, то, звісно, одиницями виміру будуть кілометри, а не, скажімо, дециметри. Коли учень робить свій вибір, доповнюючи і завершуючи таким чином умову, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії. Навіть якщо учень не знає факту, який подається у вправі, то все рівно може здогадатись про правильний варіант. 

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.13
Доповнюємо умову
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися