Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Гра шахи – дуже відома, серйозна, древня гра, яка надзвичайно корисна для розвитку логічного мислення, аналітичних здібностей, а крім того, вона цікава та по-своєму захоплююча сама по собі. Шахове поле представляє собою поле координат. Літери йдуть по горизонталі, а цифри – по вертикалі. Там, де горизонталі та вертикалі перетинаються, є точка, а точніше – клітинка, що має певні координати. Наприклад, Б6 – це координати другої зліва та третьої зверху клітинки. Гра в шахи починається не з вивчення правил і навіть не з того, щоб дитина дізналась, яка фігура яким чином ходить. Перший крок – це навчитись читати координати шахової дошки. Цим і займеться дитина у ході виконання даного завдання. На екрані перед учнем міститься зображення шахової дошки, на якій є кілька фігур. Над картинкою міститься завдання, у якому вказані координати тої фігури, що потрібна дитині. Учень шукає фігуру за координатами, після чого передає її у руки персонажу, який знаходиться збоку від дошки. Коли учень це робить, то проходить на новий рівень, де буде та сама дошка, от тільки нові фігури будуть стояти на інших клітинках, у завданні буде нова «адреса» потрібної фігури, а чекати на неї буде інший персонаж. Такі зміни урізноманітнюють вправу і роблять її більш цікавою для дитини. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.6
Гра "Шахи"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися