Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знайома з графіками і поняттям координат. Але раніше вона працювала з ними задля виконання вправи, тоді як зараз ці поняття використовуються як атрибути розвиваючої гри. На екрані перед учнем міститься площина координат: два промені, які відходять з однієї точки перпендикулярно один одному. Хаотично на цій площині розкидані точки. Вони різнокольорові, причому серед них є більшість одного кольору і дві точки – іншого. Учню на кожному етапі треба зʼєднати саме ці дві точки. Коли дитина натискає на одну з них, та міняє колір. Це означає, що учень виділив її. Коли ж дитина натискає на другу, то між нею та першою точкою прокладається відрізок. Важливо, що колір точок, з якими треба працювати, вказано у завданні. Учню слід читати його уважно, щоб знайти саме ті точки, які треба. Коли дитина це зробить, то пройде на новий етап гри, де будуть інші точки, серед яких знову дві, але в інших місцях, треба буде зʼєднати. Ця вправа розвиває увагу, концентрацію, а головне – готує дитину до більш серйозної роботи з координатами на площині у майбутньому. Сильний ігровий аспект додає інтересу до виконання завдання, а наявність точок іншого кольору плутає, що стимулює концентрацію дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.9
Гра "З'єднай"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися