Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Графіки – це не просто цікавий спосіб тренування математичних здібностей. Перш за все, це повноцінний формат подання інформації, який має принципові відмінності від більшості інших. І саме тому графіки є корисними у використанні у повсякденному житті. Ця вправа підтверджує цю думку. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення графіка. Він може мати різні параметри, різне оформлення, але завдяки вже отриманим знанням і навичкам учень зуміє зрозуміти подану інформацію. Над графіком міститься математична задачка, де вказано, скажімо, кількох осіб та ту чи іншу характеристику, спільну для них, але при цьому вона є і способом диференціації. Наприклад, названі три хлопця, і всі вони – футболісти, але кожен забив різну кількість голів. Графік дає можливість наглядно порівняти їхні успіхи, визначити, хто кращий футболіст, а хто – гірший. У кожного персонажа є свій стовпчик, що має не такий, як у сусідів, колір. На початку він напівпрозорий. Коли дитина торкається його на певній висоті, стовпчик насичується кольором, стає яскравішим. Учню залишається зупинити стовпчик на тій відмітці,ьяка відповідає вказаній у задачці цифрі. Таким чином учень будує графік, після чого проходить на наступний етап, де задачка, як і оформлення графіку, буде іншою. Кожен етап супроводжується якісною ілюстрацією, яка має відношення до сюжету задачки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.11
Графіки в житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися