Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мета використання кругових діаграм відрізняється від стовбчатих. На початку береться круг, який сприймається як загальна кількість всіх предметів, що є у наявності. Цей круг ділиться на сегменти, які пропорційні частинам обʼєктів кожного типу згідно з їхнім співвідношенням: чим більше цих предметів у порівнянні з іншими, тим більший і цей сегмент. У ході виконання цього завдання дитина навчиться працювати з круговими діаграмами. На екрані на кожному етапі перед учнем буде одна така діаграма. Кожен сегмент за кольором і розміром відрізняється від інших. У завданні сформульовано, який саме сегмент треба знайти: найбільший чи найменший. Мета пошуку може відрізнятись в залежності від конкретного етапу. Учень аналізує діаграму і знаходить той сегмент, який треба відповідно до умов рівня. Вказавши на його колір, названий з-поміж інших під діаграмою, дитина проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічні дії з новою діаграмою. Цифри зазвичай не використовуються, і мета завдання – навчити дитину краще розуміти співвідношення частин у складі цілого, щоб успішно користуватись круговими діаграмами у майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.3
Кругові діаграми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися