Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Діаграми Венна є дуже корисними самі по собі. Працюючи з ними, учень навчається орієнтуватись у кількох критеріях відбору відразу, швидко і правильно реагувати на умови, звертати увагу на ті чи інші ознаки обʼєктів, з якими працює. Але діаграми Венна є також практичним інструментом. У ході виконання даного завдання дитина пересвідчиться в цьому. На екрані перед учнем міститься діаграма. У завданні сформульовано, кількість яких саме предметів треба підрахувати. Учень знаходить ту ділянку діаграми, яка містить в собі саме ті обʼєкти, які треба, і лічить їх там, не відволікаючись на всі інші, не дивлячись на непотрібні предмети, які підходять тільки за якимись обмеженими критеріями, або не підходять зовсім. В цьому й полягає користь діаграм Венна: подана в них інформація так сортує обʼєкти, що учню нема потреби аналізувати все зображення – достатньо знайти ту ділянку, що підпадає під умови завдання. Коли учень лічить ті обʼєкти, що там знаходяться, то їхнє число вводить у порожній квадрат, який знаходиться під діаграмою. Після цього залишається тільки рухатись далі, на новий етап. Там на учня чекатиме інша діаграма з іншими фігурами та нове завдання, яке необхідно читати уважно і звертати увагу на деталі опису потрібних обʼєктів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.8
Лічба фігур за діаграмами Венна
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися