Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Розвиток логічного мислення є дуже важливим не тільки тому, що в рамках математичної науки це дуже корисно, а перш за все через те, що воно необхідне у повсякденному житті буквально щодня. У ході виконання цього завдання дитина буде виконувати логічні завдання, які мають різну тематику, але так чи інакше повʼязані з математикою та мають формат задачки. На екрані перед учнем містяться умови такої задачки – нової для кожного наступного рівня вправи. Ці умови описують ситуації, цілком життєві, в яких ті чи інші персонажі працюють з цифрами і числами. Важливо, що зображення цих героїв супроводжує задачку. Всі ілюстрації досить деталізовані, але головне в них – стиль. Форми округлі, кольори яскраві, але гармонійні, не ріжуть очі. Стиль загалом нагадує малюнки з дитячих книжок. Задачки можуть бути різними, але опираються вони не тільки на знання математики, а й на логіку дитини. Наприклад, вказано, що персонаж написав двоцифрове число, а потім закреслив цифру, яка означає розряд десятків. Відповідно цим герой історії «зменшив» число на стільки десятків, скільки було у закресленій цифрі. Учень має добре уявити собі цю ситуацію, можливо навіть намалювати собі її умови. Для вибору у дитини є кілька варіантів, що розміщені під малюнком. Коли учень обирає один з них, то проходить на новий етап вправи, де буде зовсім інша загадка.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.1
Логічні завдання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися