Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ребуси – чи не така ж популярна та цікава розвага, як і загадки. Ребуси представляють собою слова, які частково зрозумілі, а частково зашифровані тим чи іншим способом. Деякі букви мають звичний вигляд. Вони слугують орієнтирами для того, щоб учень зрозумів хоча б приблизно, про яке слово йде мова. Інші літери замінюються картинкою, або, як у випадку з цією вправою, цифрами. Назва кожної цифри і числа – це слово, а слова складаються з букв. Отже, є перша літера будь-якого числа, точніше його назви. Коли учень бачить ребус, де замість однієї з літер цифра, він замість цього символу підставляє першу букву, на яку називається це число. В інших випадках вся назва числа є частиною слова. В результаті слово стає зрозумілим. Учень, коли виконує ці дії, має з-поміж кількох варіантів, що знаходяться під ребусом, обрати те слово, яким він, ребус, є насправді. Ці слова-варіанти є водночас і підказками, які використовуються для того, щоб учень зміг приблизно зрозуміти, про яке слово йдеться, але вони також і плутають дитину, бо є схожими між собою. Також кожен ребус (а після того, як дитина зробить свій вибір, почнеться новий рівень вправи з іншим зашифрованим словом) супроводжується ілюстрацією, яка може бути підказкою, а може лише доповнювати візуальний ряд вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.8
Математичні ребуси
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися