Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина навчиться співвідносити місяці, порівнювати їх між собою завдяки образності даної вправи. Разом з тим, вона корисна суто з практичної точки зору, адже допомагає краще запамʼятати, до яких саме сезонів належить той чи інший місяць, які з них знаходяться по сусідству. На екрані перед учнем міститься чотири місяці. Три з них належать до однієї пори року, тоді як четвертий – зайвий у цьому списку. Учень має обрати та виділити саме його, щоб перейти на наступний етап, де буде інший набір місяців. Хоча й у випадку помилки дитина теж продовжує виконання вправи, просто спершу правильний варіант зʼявиться на екрані. Таким чином, навіть якщо знання місяців у дитини ще не на достатньо високому рівні, завдяки урокам, які учень зможе винести навіть з власних помилок, через рівень-другий дитина вже вивчить, які місяці сусідствують у році і належать до одного сезону. Окрім того кожен рівень супроводжується ілюстрацією, на якій зображено пору року, до котрої належить більшість місяців. Наприклад, дитина, яка кидається жовтим листям тощо. Такі ілюстрації слугують додатковою підказкою і разом з тим роблять вправу більш естетично гарною та приємною для сприйняття.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.9
Місяці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися