Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа є відкриваючою для цілого комплексу завдань, які присвячені тому, щоб дати дитині правильне розуміння множення та натренувати практичну навичку цієї дії. По суті, множення – це математичний процес, який означає додавання числа предметів самого на себе певну кількість разів. Якщо говорять «два помножити на два», то мають на увазі «двічі взяти пару предметів». Щоб учень зрозумів, про що йде мова, приклад множення супроводжується малюнком. На екрані перед дитиною міститься ілюстрація, де зображено групу предметів. Їхню загальну кількість легко підрахувати – обʼєктів небагато. Під малюнком є кілька прикладів множення. Учень визначає, який з них відповідає малюнкам за результатом дії, оскільки добуток має співпадати з числом предметів. Коли дитина обирає приклад, який співпадає за результатом з числом предметів, то аналізує, як це множення відбулося, себто які числа були перемножені між собою. Наприклад, якщо добутком є число «9», значить, це перемножили дві трійки. Учень бачить, що як вертикальний, так і горизонтальний ряди представлені трійками предметів, і розуміє, що замість того, щоб рахувати їх по одному, можна було перемножити між собою обʼєкти у цих рядах, тобто тричі взяти трійку предметів. Коли учень обирає приклад, то проходить на наступний етап, де будуть інші приклади множення та нова ілюстрація-орієнтир.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.1
Множення за малюнком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися