Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча працювати з копійками й цікаво, основним засобом укладання фінансових угод навіть найменшого рівня (буквально кожен похід в магазин за продуктами, наприклад, є, говорячи умовно, таким процесом) є паперові гроші. Різноманіття українських гривень вельми велике, кожна купюра не схожа на всі інші не тільки за вартістю, а й за виглядом, кольором оформлення, навіть розміром. У ході виконання цього завдання дитина буде знайомитись з паперовими грошима, намагаючись запамʼятати особливості вигляду кожної банкноти. На екрані перед учнем є набір зображень гривень різного номіналу. Всі купюри зображено правдоподібно та дуже схоже на оригінальні гроші. Збережено всі особливості дизайну а також різний розмір грошей в порівнянні однієї купюри з іншою. Під цим рядом гривень є зображення персонажа. На кожному рівні не тільки гроші, а й персонаж буде інший, щоб забезпечити різноманіття, а відтак і посилити цікавість дитини до виконання завдання. У формулюванні завдання вказано, які саме гроші треба передати персонажу. Учень обирає правильні купюри і переміщує їх до рук героя, після чого проходить на новий етап.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.8
Номінал гривень
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися