Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Математика – не стільки теоретична, скільки практична наука. З арифметикою, додаванням і відніманням кожна людина стикається буквально щодня – коли рахує гроші, наприклад. Отже, саме рахунок грошей є найбільш розповсюдженим способом практичного використання математичних знань. Ця вправа відкриває комплекс тренажерів, які мають навчити дитину використовувати ці знання саме для роботи з українськими номіналами: копійками та гривнями різної вартості. Ця вправа присвячена роботі з копійками. На екрані перед дитиною міститься зображення кількох копійок, які розташовані над персонажем. Важливо, що зображення монет не символічне – натомість воно повністю копіює ту сторону копійок, де зображено цифру її вартості. Передано колір монети, а також їх розмір відносно одна одної. У завданні до вправи вказано, які саме копійки треба передати персонажу. Учень обирає монети вказаного номіналу, після чого переміщує їх до рук героя, зображеного під ними. Далі починається новий етап, де монети, вказані у завданні, як і зображені на екрані, будуть інші. Впізнати правильну монетку досить легко, адже її вартість вказана цифрою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.1
Номінал копійок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися