Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Зазвичай вирішення прикладу має наступну форму: дитина бачить елементи математичного виразу і спеціальні символи, які означають дію між ними (доданки і «плюс» між цими числами, якщо йде мова про додавання тощо), а після них – знак рівності. Після нього учень має вказати результат цієї дії, який виражається певним числом. Але ця вправа має дещо іншу форму. На екрані перед учнем міститься ілюстрація. Вона може навіть мати певний простий сюжет, скажімо, дівчинку, яка обіймає подушку, на котрій вишито ту чи іншу цифру. Ілюстрації гарні, виконані якісно, деталізовано. Цифра, яка там позначена, вже є результатом дії. Учню залишається лише підібрати приклад, який цей результат дає. Для цього є під малюнком кілька варіантів. Учень аналізує їх і по черзі розв'язує кожен, звіряючи з цифрою, що вказана на малюнку. Коли вони співпадають, дитина обирає правильний приклад і проходить на новий етап вправи, де треба виконати аналогічні дії, от тільки ілюстрація вже буде інша, так само як цифра і приклади математичних виразів. Важливо, що на кожному етапі дитина, по суті, вирішує цілих три приклади, але оскільки точка фокусу уваги зміщена на ілюстрацію, інтерес дитини до завдання не вщухає, і математика не набридає учню.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.3
Яка сума відповідає даному
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися