Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Копійки не тільки співвідносяться з паперовими банкнотами, а й одна з одною. В українській валюті є монети зовсім дрібного номіналу, тож кілька таких можуть співвідноситись з однією монетою більш великої цінності. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити еквівалент до кількох дрібних монеток серед більш дорогих копійок. На екрані перед учнем на кожному етапі зображено групу дрібних копійок. Вартість кожної монети не перевищує пʼяти копійок, але зазвичай – іще менша. Поряд з групою монет міститься знак рівності і після нього – порожня зона. Туди треба перемістити одну з кількох більш дорогих монет, що знаходяться під малюнком. Зробити це треба так, щоб обрана монета номіналом точно відповідала сумарній вартості всіх копійок у групі. Для цього треба їх перелічити, після чого вже шукати потрібну. Коли учень переносить копійку, яку вважає правильним варіантом, до порожнього поля, то проходить на новий етап завдання. Там треба виконати аналогічні дії з іншими копійками – новою групою монет та новими варіантами відповіді. Навіть у випадку, якщо дитина помилиться та неправильно вкаже загальну суму, то все рівно пройде на новий етап, просто спочатку побачить правильний варіант під неправильним, аби порівняти їх та зрозуміти, в чому була помилка.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.4
Обмін монет
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися