Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Є дуже багато одиниць для виміру часу, і всі вони тим чи іншим чином повʼязані. Наприклад, у годині 60 хвилин, а у добі – 24 години, тоді як у тижні 7 діб. Великі одиниці використовуються тоді, коли це зручно, але завжди можна порахувати час і користуючись меншими. Наприклад, три години – це 180 хвилин. У ході виконання цього завдання дитина навчиться переводити одні одиниці часу в інші при тому, що сам відрізок часу залишається таким же, як і був. На екрані перед учнем міститься вираз, який схожий на типовий числовий приклад. Є певна кількість одних одиниць часу, після яких йде знак рівності і порожня клітинка, яку тримає персонаж. Ця клітинка підписана іншою одиницею часу, щоб учень розумів, які саме у які він переводить. Залишається тільки провести обчислення. Особливість цієї вправи у тому, що  вона підводить дитину до теми множення, з якою учень все ще не знайомий. Ті самі три години у хвилинах – це кількість хвилин однієї години, яку додали до себе самої двічі, тобто 60 плюс 60 плюс 60. А суть множення як раз і полягає у, по суті, додаванні числа до самого себе певну кількість разів. Коли учень у порожню клітинку вводить число, яке вважає правильним, то проходить на новий етап, де буде інша одиниця виміру часу, тож, виконуючи це завдання, дитина згадає правила переводу більшості з них.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.14
Одиниці часу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися