Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує кілька систем вимірювання маси, але в Україні розповсюджені кілограми та грами. Важливо, що коли учень дізнається про виміри все більше і більше, одиниці, які він використовує для зовсім різних дій, мають чітко асоціюватись з тими чи іншими характеристиками і не плутатись. Важливо, щоб учень запамʼятав: кілограмами вимірюють вагу, а не довжину чи обʼєм. У ході виконання цього завдання дитина вивчає, які саме одиниці використовуються для виміру ваги, причому не тільки вчить їхню назву, а й вивчає, коли які одиниці використовувати актуально. На екрані перед учнем міститься питання, у якому вказано, який саме предмет треба виміряти з точки зору його маси. Питання супроводжується малюнком, на якому зображено цей предмет у руках у дитини – для порівняння розмірів, щоб учень розумів приблизно, про який обʼєкт йде мова. Дитина читає завдання, аналізує те, що знає про цей обʼєкт і визначає, наскільки він може бути важким і великим. Якщо це, скажімо, одна цукерка, то щоб дізнатись її масу, треба використовувати одиниці грам, а от якщо це великий кавун, то тут необхідні кілограми. Учень з-поміж кількох наведених нижче варіантів обирає той, який відповідає конкретному випадку і, після того, як натисне на ту чи іншу одиницю виміру маси, проходить на новий етап, де буде інше питання, а назви одиниць – у новому порядку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.7
Одиниці вимірювання маси
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися