Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кількість практично будь-якого обʼєкта можна виміряти, але як це зробити з рідиною? Вона, вочевидь, не тримається якоїсь форми, але при цьому має певну фіксовану кількість, від якої можна забрати частину, або ж навпаки – додати. Відповідь на це питання така: рідина вимірюється за допомогою обʼєму. Існує кілька систем вимірювання обʼєму, але в Україні використовуються літри і ті одиниці, які з ними прямо повʼязані, наприклад, мілілітри. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у тому, щоб знаходити обʼєм рідини. На екрані перед учнем міститься ілюстрація кількох ємкостей. Відомим є сумарний їхній обʼєм. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти обʼєм кожної такої ємкості окремо, за умови, що всі вони однакові, тобто мають однакову частку у загальній сумі літрів. Якщо, скажімо, всього 15 літрів, а ємкостей пʼять, значить ці пʼятнадцять треба розділити на пʼять рівних частин. Оскільки учень ще не знайомий з дією ділення, то орієнтуватись треба за варіантами відповіді, які подаються під зображенням. Учень аналізує їх і рахує: якщо ємкостей пʼять, і всі вони рівні, то, скажімо, додавши пʼять четвірок (один із варіантів «4»), можна отримати пʼятнадцять? Ні. Для цього треба додати пʼять трійок. Вирахувавши таким чином правильну відповідь, дитина обирає число, яке виявляється обʼємом кожної ємкості окремо, після чого проходить на новий етап, де будуть інші умови завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.5
Одиниці вимірювання рідини
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися