Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Округлення використовується для того, щоб можна було більш зручно працювати з числами. У житті не завжди саме точність виміру кількості обʼєктів є головною метою. Іноді достатньо лише приблизного знання числа предметів, щоб можна було далі працювати з цими величинами. У ході виконання цього завдання дитина буде використовувати округлення так, як це роблять у житті. У завданні до кожного етапу вказано два числа. Учень має з-поміж кількох варіантів, що є в самому низу робочої зони екрану, вибрати ті два, які є результатом округлення для обох чисел. Після чого з ними треба виконати дію додавання. Для цього обрані числа треба розмістити у вираз з даною дією – на місця доданків. Далі залишається тільки знайти суму та записати її у порожнє поле після знаку рівності. Коли дитина це робить, то проходить на новий етап, де треба виконати аналогічні дії з іншими числами – як у завданні, так і серед варіантів вони будуть новими. Учню слід бути уважним і правильно округляти, щоб правильно обчислити кінцевий результат. Під час підрахунків у житті, наприклад, коли йде мова про розрахунок товарів у торгівлі, від правильного округлення може залежати дуже багато.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.4
Округляємо і додаємо
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися