Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здебільшого, виконуючи математичні вправи, задачки та рівняння, учень має дізнатись точне число, яке символізує конкретну кількість предметів. Але іноді, особливо в різних життєвих ситуаціях, дитині треба не обчислювати точне число, а дізнатись приблизну кількість обʼєктів. У ході виконання цього завдання учень тренуватиметься саме в цьому вмінні. На екрані перед дитиною міститься малюнок, на якому зображено обʼєкти. Вони однакові чи як мінімум дуже подібні між собою. Прицьому їхня кількість достатньо велика, аби приблизний підрахунок «на око» був досить нелегким. Але, що дуже важливо для дитини, зображення поділене на кілька підгруп. Обʼєкти в них розташовані по тій чи іншій системі, що значно полегшує візуальне сприйняття малюнка. Зображення не розпливається в очах, натомість дитина може оцінити кількість предметів досить точно, порахувавши кількість рядів та стовпчиків у кожній підгрупі. Під малюнком міститься кілька цифр. Учню серед них треба обрати ту, яка приблизно передає кількість обʼєктів, тобто є найближчою до неї. Отже, рахувати кількість предметів дійсно не треба – достатньо правильно проаналізувати зображення та зрозуміти їхнє число хоча б в межах десяти. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічне завдання з іншим набором обʼєктів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.1
Оцінка кількості фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися