Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує дуже багато методів градації чисел за різними ознаками. Один з перших – це диференціація на парні та непарні. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з цим розділенням та навчиться його використовувати у роботі з числами. На екрані перед учнем міститься зображення числової прямої. На кожному етапі береться різний її проміжок, не обовʼязково починаючи з одиниці. У завданні, яке міститься над малюнком, вказано, які числа треба позначити на даному етапі – парні чи непарні. Учню залишається тільки проаналізувати зображення, після чого виділити ті числа, що відповідають поставленій задачі. Саме вміння диференціювати числа за даною ознакою наближає дитину до теми ділення. Адже парними називаються ті числа, які діляться на «2», відповідно з парними цю дію виконати не вийде. Наразі учню ще не треба шукати результат цієї дії. Достатньо просто відокремити одну групу цифр від іншої. Щоб зробити це, дитині слід памʼятати, що ділення на два – це процес, в результаті якого необхідно, аби обидві половинки числа були рівними. Сімку можна розділити на дві частини, але вони аж ніяк не будуть рівними між собою, на відміну від випадку з вісімкою або шісткою. Тож, виділяючи потрібні числа, дитина самостійно поступово приходить до висновку, що парні та непарні числа чергуються. Виділивши всі цифри, які відповідають меті завдання, дитина проходить на наступний етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.13
Парність чисел на числовому промені
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися