Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Оскільки дитина вже навчилась розділяти розряди, впізнавати, яка цифра який відображає, а окрім того вже вміє й порозрядно виконувати ті чи інші математичні дії, його навички значно зросли. Проте й у тренування цих вмінь є зворотна сторона: у дитини може скластись хибне враження, ніби розряди є самодостатніми і незалежними один від одного. Між тим це не так – всі розряди є умовним способом диференціації, тоді як число є способом передачі кількості предметів, тож і цілісним та цільним. Саме для розуміння цього у ході виконання даного завдання дитина навчиться переводити один розряд у інший. На екрані перед учнем міститься математичний вираз. Між його елементами є знак рівності, тож вони однакові за своєю суттю, хоча різні за формою. Йде мова про розряди. «Сім десятків» це ніщо інше як «70». Саме за цим принципом і будується ця рівність – однакові за кількістю вирази приймають форму різних розрядів, для правильного розуміння яких необхідно памʼятати саме про те, що ці числа чи вирази означають самі по собі. Тобто «70» належить до розряду одиниць саме по собі, але якщо спробувати розділити це число, то перша цифра виражає десятки. Виконуючи це завдання, дитина вводить цифри, що переводять вирази з однієї форми до іншої. Коли дитина вводить число одиниць, які відповідають числу десятків чи сотень (або навпаки), то проходить на новий рівень.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.6
Перетворення розрядів до 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися