Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання продовжує низку вправ, присвячених тренуванню вміння працювати з розрядами чисел. Якщо у ході виконання минулої вправи дитина навчилась переводити числа з різних розрядів в межах сотень, то цього разу учень виконуватиме аналогічні дії, але вже в межах тисячі. Це дуже важливо для покращення рівня розуміння учнем взаємодії розрядів числа, їхньої суті та способів роботи. На екрані перед дитиною міститься вираз, де до цифрової частини додається словесна. Тобто поряд з цифрою є назва розряду, який і позначає фінальне число. Наприклад, цифра «300» є числом у розряді одиниць, яке так і можна описати словами: «три сотні одиниць». Але можна зобразити його інакше. Наприклад, це «30 десятків» або «3 сотні». Отже, слово вказує на розряд, відповідно і кількість нулів змінюється. Якщо, скажімо, це слово «сотні», то воно означає, що до цифри, якою б вона не була, треба приєднати два нулі, щоб перевести у розряд одиниць. У ході виконання цього завдання дитина й буде робити це, вписуючи у порожні клітинки цифри, що відповідають вказаному розряду. Коли учень це робить, завершуючи вираз, то проходить на наступний етап, де треба виконати дії аналогічного характеру з іншими числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.7
Перетворення розрядів до 1000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися