Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Щоб остаточно закріпити знання про множення до пʼяти і навчити дитину правильно, швидко та рефлекторно визначати добуток, була створена ця вправа, де учень виступає в ролі вчителя. У свідомості дитини (хоча в дійсності все не зовсім так) головна функція вчителя – це перевірка правильності роботи учня. Тому, коли учня просять щось перевірити, він підсвідомо або навіть навмисно приміряє на себе роль вчителя, роль старшого. Відтак вправи, де дитина перевіряє правильність тих чи інших виразів найкраще підходять для закріплення вивченого матеріалу, бо учень дуже добре запамʼятовує висновки, які робить за допомогою таких завдань. У ході виконання цього завдання дитина перевіряє правильність прикладів, що містять дію множення. На кожному етапі перед учнем новий приклад з іншим набором множників, але завжди – в межах першої пʼятірки. Саме такий обʼєм інформації учню сприйняти легше за все. Приклади вже є вирішеними, добуток відомий. Залишається тільки перевірити їх. Хитрість у тому, що для цього дитина виконує цю ж дію додавання, тільки «в голові», а потім свій результат звіряє з тим, що є після знаку рівності. Таким чином це завдання тренує ті ж навички, що й звичайні приклади, але робить це більш цікавим для дитини способом. Коли учень відповідає на питання про правильність прикладу, то проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.12
Перевірка множення до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися