Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина вже ознайомлена з поняттям частини цілого, коли вона вже вміє визначити, яка з частин є більшою, а яка – меншою, треба конкретизувати ці знання та вміння. До того, як переходити до роботи з числами, учню залишається ще розглянути найбільші та найвідоміші частини цілого: половину, третину і чверть. Половина зʼявляється тоді, коли обʼєкт, фігуру чи число ділять навпіл; третина – одна з трьох рівних частин цілого; чверть – одна з чотирьох. У цьому завданні учень буде визначати ці частини на практиці, працюючи з тими чи іншими фігурами. На екрані перед учнем зображено геометричну фігуру. Під нею є кілька менших частинок. Над цими малюнками міститься завдання ,у якому вказано, що саме треба знайти цього разу. Учень читає завдання і шукає ту частину цілого, яку необхідно на даному конкретному етапі. Знайти її треба за розміром. Половина є найбільшою, трохи меншою і третина, і найменшою – четвертина. Важливо, що зображення цих частин не є перевернутими, тож учню буде легко подумки підставити кожен з варіантів до фігури-орієнтира, щоб зрозуміти, яка з них підходить. Коли учень робить свій вибір, виділяючи ту чи іншу частину з поданих варіантів, то проходить на новий етап. Там на нього чекатиме інша фігура, а головне – новий обʼєкт пошуку.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.3
Половина, третина, чверть
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися