Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для того, щоб позначити число, зазвичай використовують цифри, які є універсальними символами, дуже зручними у використанні. Але будь-яке число має свою назву. Ними в українській мові виступають числівники. Вони в свою чергу діляться на кількісні та порядкові. З кількісними все відносно легко, адже вони звучать та виглядають так, як учень звик сприймати число. Але порядкові, себто такі, котрі називають не число саме по собі, а порядок при лічбі, мають інший вигляд і часто навіть не є похідними від кількісних. Найпростіший приклад: цифра «1» у вигляді кількісного числівника пишеться «один», а у вигляді порядкового – «перший». У ході виконання цього завдання дитина повторить свої знання про порядкові числівники та навчиться з ними працювати. На екрані перед учнем міститься зображення предметного ряду. Кожен обʼєкт підписано своєї цифрою, яка грає роль порядкового номеру. У завданні вказано, який з обʼєктів треба виділити. Важливо, що там, у формулюванні завдання, називається саме порядковий числівник. Учень має знайти відповідний предмет, виділити його, що дозволить дитині пройти на наступний етап. Інтерес до виконання вправи підсилюється завдяки тому, що всі обʼєкти, зображені на екрані, намальовані якісно, яскраво та з великою кількістю деталей.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.5
Порядкові числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися