Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для вимірювання одної і тої ж характеристики використовуються різні, але повʼязані між собою одиниці. Наприклад, сантиметри та дециметри означають різну довжину, але оскільки вони використовуються саме для виміру довжини, а не, скажімо, маси, то ефективно взаємодіють: один дециметр дорівнює десяти сантиметрам. Окрім того, у світі існує кілька систем вимірювання, наприклад, якщо в Україні використовуються сантиметри, то у Великобританії для виміру довжини користуються дюймами. У ході виконання цього завдання дитина навчиться порівнювати різні одиниці виміру однієї характеристики в межах однієї системи. На екрані міститься два зображення. На першому є обʼєкт, що має значно більшу довжину, обʼєм чи, скажімо, вагу, ніж той, що знаходиться на другому. Важливо, що та характеристика, яку треба виміряти і яка є їх головною розбіжністю, вже вказана. Наприклад, з одного боку малюнка стакан, у якому 200 мілілітрів соку, а з іншого – каністра з трьома літрами води. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб порівняти ці обʼєкти за даною характеристикою. Для цього під зображенням є знак рівності, а також знак «більше» та «менше». Учень має перемістити той з них, який вважає правильним, між цими предметами. Після цього починається наступний етап, де буде інше зображення, а порівнювати предмети доведеться за іншою ознакою.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.12
Порівняння одиниць вимірювання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися