Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Перші приклади, з якими знайомиться і починає працювати дитина, мають тільки два складника. Але потім приклади ускладнюються, зʼявляється третій елемент, а іноді додається й інша дія. При цьому, згідно з правилами арифметики, та дія, яка вказана у дужках, відбувається першою, а вже потім, з її результатом, відбувається друга з описаних дій. У ході виконання цього завдання дитина буде порівнювати результати таких багатоскладових прикладів. На екрані перед учнем зображено три таких. Вони мають різну форму. Наприклад, в одному в дужках дія віднімання, а поза ними – додавання, тоді як в іншому математичні дії розподілені навпаки, а в третьому дужок нема взагалі. Учень має знайти відповідь для кожного з трьох прикладів і порівняти їх між собою, після чого виділити той приклад, відповідь до якого найбільша чи найменша – в залежності від того, що запитується в завданні. Коли учень робить свій вибір, то проходить на новий етап завдання, де буде нова трійця прикладів. Важливо, що з кожним етапом дитина більш впевнено орієнтується у прикладах і згодом необхідність вирішувати їх, аби зрозуміти, який дає найбільший чи найменший результат, відпадає.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.5
Порівняння складних прикладів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися