Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує чимало ігор, які були створені багато років тому, й мають на меті розвинути і тренувати ті чи інші людські здібності (памʼять, увагу, концентрацію, певні навички) у приємній формі. Одна з таких ігор – судоку, і ця вправа досить схожа на неї за своєю суттю. На екрані перед учнем міститься квадрат, кожне з девʼяти полей якого має бути заповнено своєю фігурою. Але цей квадрат є неповним: у кожному з трьох рядів по горизонталі (чи вертикалі – дивлячись, як рахувати), є порожнє поле. Його і треба заповнити. Зробити це можна, зрозумівши принципи, за якими створюється кожний предметний ряд. Наприклад, по горизонталі цим критерієм може бути колір – кожен горизонтальний ряд має складатись з різних фігур, які співпадають саме за кольором. А для вертикалей таким критерієм може бути вже форма. Таким чином для кожного порожнього квадрата може бути тільки одна правильна фігура, яка підходить за одним критерієм для горизонтальної послідовності, а за іншим – для вертикальної. Варіанти для доповнення квадрата розміщені за його межами. Дитина має перемістити потрібні фігури на свої місця, після чого починається новий етап завдання, де буде інший квадрат, нові принципи створення послідовностей та інші фігури.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.9
Послідовність фігур (геометричне судоку)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися