Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавати та віднімати можна числа цілими розрядами, тобто десятками й навіть сотнями. У ході виконання цього завдання дитина буди вчитись орієнтуватись у числах саме за розрядами. На екрані перед учнем міститься деталізоване зображення, на якому змальовано ряд тваринок, які рухаються одне за одним. Це можуть бути мурашки, або пітони, або жабки – на кожному рівні завдання будуть нові тваринки, які казково, приємно зображені. У кожного звірятка є своя цифра. Важливо, що у однієї з тваринок цифра пропущена. Учень має самостійно вирахувати, про яке число йде мова, самостійно вписати його у порожню клітинку, яка міститься під ілюстрацією. Зробити це легко – треба лише зорієнтуватися за сусідніми числами. Важливо, що учень стикається вже із сотнями. Наприклад, жабка з порожнім листочком може знаходитись між жабкою, яка тримає листочок із цифрою «340», та жабкою, яка тримає листочок із цифрою «360». Учень розуміє, що число, яке міститься посередині, відрізняється саме десятками і вводить варіант «350». Коли дитина дає свою відповідь, то проходить на новий етап, де будуть не тільки нові тваринки, а й інші цифри. Якщо на одному етапі треба рахувати десятки, то на новому – сотні, або навпаки, але на одному етапі треба лічити цифри тільки в межах одного розряду.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.9
Пропущене число
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися