Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Один з найбільш підходящих, зручних та зрозумілих для сприйняття форматів подання цифрової інформації – це таблиця. Числа в таблиці розмежовані по клітинках, а порядок можна рахувати як вертикально, так і горизонтально, хоча й по-різному. У ході виконання цього завдання дитина буде працювати з цифрами, які розміщені саме у таблиці. На екрані перед учнем зображено досить багато чисел – певний проміжок числової прямої до тисячі. Всього цифр вісімдесят. Кожна розміщена у своєму квадраті. Числа вказані природнім чином: зліва направо та зверху вниз, як прийнято читати. Тож першою цифрою є та, що знаходиться у лівому верхньому квадраті, а останньою – у правому нижньому. У таблиці є порожні клітинки, де бракує цифр. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вписати у ці квадрати потрібні числові символи. Таблиця, яка на перший погляд є перепоною у виконанні завдання, адже плутає дитину візуально, насправді потрібна саме як орієнтир для пошуку сусідніх чисел. За допомогою них учень зрозуміє, які цифри вписати до пустих клітин. Коли дитина це зробить з усіма порожніми клітинками, то проходить на новий етап, де буде нова таблиця з іншими цифрами (кілька десятків), а порожні клітини будуть в інших її місцях.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.7
Пропущене число в таблиці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися