Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тотожними називаються такі вирази, які при використанні різних елементів дають один і той самий результат. Це означає, що одна й та сама сума може бути створена при додаванні зовсім різних доданків, які, тим не менше, пропорційно відносяться одне до одного. Наприклад, число «8» може бути створене як при додаванні двох четвірок, так і при додаванні трійки і пʼятірки. У ході виконання цього завдання учень теж буде шукати тотожні вирази, тільки працюючи вже з трицифровими числами. На екрані перед дитиною зображено малюнок. Він досить яскравий і виконаний у приємному стилі. На одному з елементів цієї ілюстрації зображено математичний вираз. Кілька інших виразів з додаванням розміщено під малюнком. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб з-поміж них обрати такий, який у результаті дії додавання дасть таке саме число, як і зображений на малюнку приклад. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап, де буде інший малюнок та нові приклади. Важливо, що учень може не тільки по черзі обчислювати кожен приклад, а й порівнювати між собою доданки, знаходячи найбільш схожі, які можуть бути тотожними, після чого вже перевіряти їх, виконуючи дію додавання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.6
Рівні вирази за значенням до 1000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися