Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Розуміння поняття про розряд числа є дуже важливим для розвитку математичних здібностей дитини. Робота у рамках цієї теми має подвійне значення. З практичної точки зору учню належить тренуватись у тому, аби розпізнавати розряди між собою, вміти впізнавати цифри, що належать як до одного, так і до іншого. Але є другий аспект – психологічний. Чим далі рухається учень у вивченні математики, тим з більшими числами він працюватиме. Дуже важливо, щоб він навчився сприймати це природньо, не губитись і не плутатись навіть у відносно великих числах, памʼятаючи, з яких розрядів вони складаються та як взаємодіють. Якщо минула вправа була присвячена тренуванню вміння розділяти десятки та одиниці, то у ході виконання цього завдання дитина також тренуватиметься у тому, щоб розпізнавати розряд сотень. На екрані перед учнем на кожному етапі буде нове трицифрове число. У завданні, яке сформульовано над ним, вказано, яку цифру треба виділити: ту, що відображає кількість сотень, десятків чи одиниць. Учень читає завдання, згадує, яка цифра за порядком означає саме той розряд, який було вказано у вправі, після чого виділяє відповідну цифру. Далі починається наступний етап. Важливо, що навіть якщо дитина заплутається й помилиться, то все рівно пройде на новий рівень вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.2
Роряд числа сотень, десятків та одиниць
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися