Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Деякі вправи водночас є досить важливими тренажерами для розвитку тих чи інших здібностей і разом з тим вони мають настільки сильний ігровий аспект, що сприймаються скоріше як розвага при безсумнівній користі, яку приносять. Ця вправа належить саме до таких. На екрані перед учнем міститься зображення досить великого робочого поля, яке поділене на маленькі квадратики. Над ним є завдання, у якому вказано, скільки фігур та якого розміру треба розмістити на цьому полі. Зробити це досить легко. При натисканні на кожен такий квадратик він змінює колір – це означає, що даний квадрат став частиною фігури, тобто став виділеним. Особливість вправи полягає у тому, що розмірів робочого поля вистачає на те, щоб зобразити там вказану кількість фігур вказаного розміру – і тільки. Дитині доведеться добре подумати, як, де і яким чином розмістити ці фігури, щоб вони не торкались одне одного, не перетинались, але при цьому мали відповідний розмір. Коли учень виділяє квадрати і таким чином будує фігури, то проходить на наступний етап вправи, де треба виконати аналогічні дії, але задачка буде іншою: нова кількість фігур іншого розміру. А якщо учень не зуміє це зробити, то вправа сама йому підкаже, як треба було розмістити фігури, після чого учень перейде на новий етап, де зуміє застосувати урок.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.5
Розміщуємо фігури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися