Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як учень вже може показати ту цифру, що позначає той чи інший розряд, необхідно урізноманітнити завдання, яке присвячено цій темі. У ході виконання цієї вправи учень працюватиме з іншою формою завдання, відмінною від минулих. Тож дитина не тільки зіштовхнеться з новим розрядом (тисячі), а й матиме можливість працювати з новими формами подання інформації. На екрані перед учнем міститься чотирицифрове число. Воно дуже велике для сприйняття дитиною, тож важливо, аби учень навчився розділяти цифри, які входять до його складу на вірні розряди. У завдання, яке міститься над числом, вказано певну цифру, яка входить до складу цього самого числа. Учень аналізує його, шукає цю цифру та бачить, на якому вона знаходиться місці відносно інших. Після цього залишається вибрати, якому розряду вона належить. Під числом є кілька варіантів для відповіді. Те слово, на яке натисне дитина (і таким чином виділить його), і стане відповіддю, після чого учень пройде на наступний етап, де буде інше число, а головне – буде вказана інша цифра, котру треба буде шукати, і розряд у неї буде інший. Неважливо, чи правильно відповість дитина – навіть у випадку помилки учень пройде далі, просто спочатку побачить правильний варіант на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.3
Розряд числа до тисяч
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися