Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифри складаються в числа. Кожна цифра є символом кількості певних умовних обʼєктів. Але точне трактування цифри залежить не тільки від її зображення, а й від її положення відносно інших у цьому числі. Це і називається розрядністю – існують розряди, на які умовно ділиться число, і вони представлені різними цифрами. Наприклад, якщо перед учнем міститься зображення двоцифрового числа, то перше, тобто крайнє зліва, вказує на десятки, тобто на кількість у цьому розряді. А наступне число, останнє, вказує на розряд одиниць. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у розпізнаванні розрядів. На екрані перед учнем міститься зображення числа – нового на кожному етапі вправи. Воно супроводжується додатковою ілюстрацією. Цей малюнок не повʼязаний з числами або математикою взагалі – це може бути тваринка, персонаж, казковий герой. Цей образ також змінюється на кожному етапі і слугує лише прикрасою, інструментом, завдяки якому візуальний ряд вправи стає більш різноманітним. Над числом є завдання, у якому названо розряд, котрий треба позначити. Дитина виділяє відповідну цифру, яка належить до цього розряду, після чого проходить на новий етап, де треба буде також виділити цифру, що є складовим елементом числа, але розряд, як і саме це число, буде іншим.  Проте завжди йде мова тільки про двоцифрові числа.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.1
Розряди десятків та одиниць
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися