Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Години і хвилини – далеко не єдині одиниці виміру часу. Більші проміжки вимірюються зазвичай за допомогою природних явищ. Доба є повним обертом Землі навколо своєї осі, а рік – повний оберт навкруг Сонця. І рік ділиться на чотири сезони: осінь, зиму, весну та літо – кожен з них у свою чергу ділиться на три місяці. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у розподіленні місяців по «своїх» сезонах. Для цього необхідно добре знати їхні назви, а також орієнтуватись у календарі. На екрані перед учнем міститься зображення кількох місяців. Кожен підписано, тоді як на малюнках є якась сценка, властива саме для цього часу. Наприклад, збирання грибів у вересні, або катання на санчатах у січні. Над цим зображенням є завдання до етапу вправи. У ньому названо, до якого сезону належить місяць, який треба знайти та виділити цього разу. Учень бачить малюнки, після чого обирає той місяць, що належить, скажімо, до зими. Коли дитина зробить свій вибір, почнеться наступний етап завдання, де в завданні буде вказано інший сезон, наприклад, літо. Зміняться також і місяці. Завдяки тому, що на кожному етапі учень бачить кілька нових картинок, візуальний ряд залишається різноманітним, а інтерес до виконання вправи тільки сильнішає.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.7
Сезон
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися